דיור מוגן יוקרתי

דיור-מוגן-יוקרתי

הגיע הזמן לנוח, לעשות מה שרוצים, לגלות, לחוות, להתרגש ובעיקר לחיות עם שקט נפשי ובאיכות חיים. עם דגש על חיי חברה פעילים, מגוון עשיר של מופעי תרבות, חוגים ליצירה אישית, שמירה על הבריאות בחדרי כושר מאובזרים וחדשניים ותפריט עשיר ומזין, דיור מוגן יוקרתי הוא כל מה שצריך וכדאי לבני הגיל השלישי. אתם מוזמנים לקרוא על כך במאמר שלפניכם.

מה זה בעצם?

מהו דיור מוגן?  מדובר במקום המאפשר חיי איכות לבני 70+, כולל דירות פרטיות מאובזרות בנוחות ופעילויות ספורט, תרבות, וחברה איכותיות ומגוונות. דיירי הדיור המוגן יכולים ליהנות מכל העולמות, כגון: חיי קהילה מגוונים ועשירים, בילויים במופעי תרבות, טיולים, מסיבות אך כמו כן גם פרטיות, שקט ורוגע. וכל זאת, בביטחון מרבי והשגחה רפואית סביב השעון.

דיור מוגן יוקרתי מעניק לדייריו סביבת חיים מושלמת, מוגנת ובטוחה ביותר. הדירות מרווחות ובנויות בסטנדרט גבוה במיוחד, מעוצבות בטוב טעם, כיאה לדיור יוקרתי, נוחות, נעימות ופרקטיות. לרוב הן בנות שניים או שלושה חדרים.
דיור זה מתאים לאנשים שיודעים לחיות את החיים ולנצל כל רגע. אמנם הדירות נוחות ומפנקות, אך מחוץ להן מחכה עולם שלם של מרכזי ספורט משוכללים, הכוללים בריכה מחוממת, חדרי כושר וספא, חוגים לגוף ולנפש, שפע אירועים ופעילות יומיומית מגוונת הכוללת הרצאות, סרטים, טיולים, מסיבות ריקודים ומפגשים חברתיים.

 

דיור מוגן יוקרתי
דיור מוגן יוקרתי מעניק לדייריו סביבת חיים מושלמת, מוגנת ובטוחה ביותר.

כיצד לבחור דיור מוגן יוקרתי?

עם הביקוש ההולך ועולה לדיור מוגן בארץ, גבר מאד גם ההיצע ויש היום עשרות בתי דיור המציעים שפע של אפשרויות עבור הגיל השלישי. אז איך בוחרים את הדיור המתאים ביותר? הנה כמה פרמטרים על-פיהם כדאי לבחור דיור מוגן שכזה:

ראשית, יש לבדוק מיהו הגוף המפעיל. חשוב ומומלץ לבחור בחברה עם ניסיון, מוניטין וחוסן כלכלי.
גם המיקום הוא פקטור. הוא צריך להתאים לאורח החיים אליו מורגלים וכדאי שיהיה קרוב לסביבה הקודמת, עם אמצעי תחבורה נוחים ובסמוך לכבישים מרכזיים ולשירותים חיוניים כגון: סופרמרקט, קופת חולים, בנק ועוד.

לפני שמקבלים החלטה לגבי הדיור המוגן אליו רוצים לעבור, מומלץ לבדוק את המגורים. כדאי שיהיו מותאמים לצרכים האישיים: נוחים, מאובזרים, בטוחים ומעוצבים. רצוי לבדוק גם מה רמת התחזוקה של הדירה, מה הגודל שלה
ומה היא כוללת.

דיור מוגן יוקרתי
לפני שמקבלים החלטה לגבי הדיור המוגן אליו רוצים לעבור, מומלץ לבדוק את המגורים.

מה הופך בית דיור מוגן לדיור יוקרתי?

דיור מוגן יוקרתי ואיכותי מציע רמת מתקנים ושירותים ברמה גבוהה ביותר. כבר בעת הכניסה לבניין, ניתן להבין לפי הנראות שלו, הלובי ועיצוב הפנים, האם זהו דיור מסוג זה. בדיור מוגן יוקרתי ניתן להבחין בעיצוב מודרני וחדשני של הבניין, בהשקעה בעיצוב וטיפוח השטחים הציבוריים, חדרי הפעילויות המפוארים והחדישים טכנולוגית, המתקנים בסטנדרטים גבוהים כגון: בריכה מחוממת ומקורה וחדר כושר מאובזר, ספא וג'קוזי וכמובן שהדירות מרוהטות ומעוצבות בטוב טעם.

מגזין הזהב