פרמטרים חשובים בבחירת דיור מוגן

בחירת דיור מוגן

קרבה למשפחה

 

המשפחה מהווה חלק חשוב מאוד בהחלטה איפה יגור ההורה. הקרבה למקום מגורי המשפחה על מנת שיוכלו לבא לבקר, לסייע בשעת הצורך, שהילדים / נכדים יוכלו להגיע עצמאית גם ללא רכב צמוד.

 

מיקום

 

אנשים הרגילים לחיות בעיר עם קצב חיים דינאמי, חיפוש עניין מתמיד ומיקום מרכזי שממנו קל להגיע לכל מקום ירגישו בבית רק במקום שיוכל לתת להם את העצמאות אותה הם מכירים ואוהבים. ולכן מומלץ שיחפשו מקום שייתן להם להרגיש שהם חיים את החיים ולא רק צופים בהם מהצד.

מבנה הבית

 

ככל שהגיל עולה הנוחות הופכת להיות מעלה יותר ויותר חשובה, אם בעבר יכולנו לרוץ, לטפס מהר במדרגות לאט לאט הדבר נהיה קשה יותר ואז מומלץ לנסות למצוא פתרון אחר, זמין ונוח יותר אשר יאפשר גישה נוחה לכל מה שהבית מציע. ולכן מומלץ בית אחד שהמעבר בו הוא דרך מעליות זמינות ונוחות.

 

פעילויות

 

הגיל השלישי בימינו זה בעצם סוג של תחילת חיים, חיים בהם אפשר ליהנות ממגוון רב של אטרקציות: חוגים, הצגות, טיולים, מועדונים, היכרויות, ועוד הרבה מאוד תכנים לפי בחירתם ורצונם. מומלץ כי בעת הבחירה של מקום המגורים החדש לבחון את תוכנית התרבות ולראות אם פעילויות המעניינות אתכם.

 

עלויות

 

עלות המגורים היא בוודאי פרמטר חשוב מאוד בבחירת בית, הרי כולנו קנינו לפחות פעם בחיים דירה שבה תכננו לגור. שדירה שתוכל לספק מקום לחלומות שלנו. מיקום הדירה, גודלה, המראה שלה ועוד הרבה מאוד אלמנטים חשובים בבחירה. כך גם הדבר בעת ההגעה לדירה בבית דיור מוגן, גם פה רוכשים דירה המותאמת לצרכים.

 

דיור מוגן יוקרתי
הגיל השלישי בימינו זה בעצם סוג של תחילת חיים

מגזין הזהב