טיולים לגיל השלישי

Mature,Beautiful,Woman,Traveler,,Sits,On,The,Steps,Of,The

טיולים לגיל השלישי, לצאת לטיולים זה חוויה בכל גיל, אבל לצאת לטיול בבית גיל הזהב זו חוויה כפולה, ביחוד אם את/ה חבר במועדון הזהב של בית גיל הזהב ת"א.  

מועדון הזהב לגמלאים של דיור מוגן בבית גיל הזהב

 

זו בדיוק הסיבה שבית גיל הזהב ת"א – דיור מוגן מפעיל את "מועדון הזהב". מועדון הזהב לגמלאים הינו מועדון החיים הטובים שמונה מאות חברים. פעילותו המרכזית של המועדון הינה ערבי הריקודים כל יום רביעי ושבת בשעה 20:00 בערבי ריקודים הללו כולם מגיעים במיטב מחלצותיהם מדי שבוע ורוקדים לצלילי שנות ה-60, צ'ה צ'ה ועוד מגוון סגנונות מוסיקליים. בנוסף לפעילות זו, קיים "מועדון הטיולים שלנו", מועדון הטיולים מארגן טיולים למגוון אתרים ומקומות בארץ ובעולם, בשנה החולפת ביקרנו בים המלח, באילת, בזכרון יעקב ובעוד מגוון אתרים. הטיולים הינם טיולים ייחודיים הכוללים תוכנית ייחודית למועדון שלנו שמוצעת במחירים אטרקטיביים לאדם לבד / בחדר זוגי או בחדרים של שלושה.

 

אנחנו יותר ממזמינים אתכם לקחת חלק ב"מועדון הזהב" שלנו, להכיר את האנשים, למצוא בית חם ומסגרת פעילויות ופנאי מלאה וחמה. מלבד זאת, חברי מועדון הזהב זכאים להשתתף בפעילויות ומסיבות לכבוד החגים, ארוחות חג, וכמו כן מגוון פעילויות ייחודיות משתנות.

 

החשיבות של לשמור על חיי חברה פעילים היא גדולה, נפש בריאה בגוף בריא! יש המון משמעות לזמן הפנוי שלנו, והיכולת לנצלו בעבור פעילויות מעשירות ומהנות. גם אם עדיין לא החלטתם שאתם מעוניינים בדיור מוגן, תוכלו לקבל וליהנות מהמעטפת הזו באופן קבוע ותמידי, ובנוסף לכך לצאת בימי השבוע לבתי קפה, להצגות, לאופרה ולקניון, עדיין יש לכם את ההזדמנות להצטרף למועדון הזהב שלנו ולצאת לטיולים מושקעים וחוויתיים!

 

מועדון טיולי הזהב – טיולים לגיל השלישי

 

טיולים מאורגנים לגיל הזהב הינם דרך מצויינת עבור בני הגיל השלישי להמשיך וליהנות מהחיים הטובים תחת מעטפת מוגנת, נעימה ומאורגנת. כולנו רוצים להמשיך וליהנות מטיולים מרתקים, חוויות חדשות ולראות מקומות נהדרים בעולם, אבל לא תמיד נוח לנו ואנו רוצים לצאת לטיולים לבד, או לחלופין עם קבוצת אנשים אשר איננו מכירים.

 

טיולים לגיל הזהב אצלנו זה רמה אחרת. מדובר על טיולים המותאמים לגמלאים בגילאי 65+ אשר אוהבים לטייל, לרקוד ולבלות. טיולי יום ונופשונים המותאמים לצרכי הגיל השלישי אשר מחד הינם עצמאיים ונהנתנים והמצד השני אינם בעלי מרץ כמו בני ה-30.

הנופשונים שלנו מלווים בהרבה שמחה, ריקודים, ספא ועוד הרבה מאוד אטרקציות המתאימות במיוחד עבורכם. הנופשונים מרוכזים באתרי הבילוי הנוחים, הנעימים והמפנקים ביותר אילת, טבריה וים המלח. טיולי היום שלנו משתנים מידי תקופה ומאפשרים לכם הגמלאים להנות מהווי תרבותי עשיר, חברה טובה ונוחות נסיעה מלאה ומפנקת.

 

הסיורים הפנורמים בת"א נערכים בשעות אחה"צ ויוצאים מבית גיל הזהב ת"א. המסלול כולל את ת"א הישנה והחדשה כשלכל אורך הטיול ישנו מדריך המסביר על המקומות השונים, ההיסטוריה שלהם בצרוף שירים אותנטיים המתאימים למקומות השונים ולאווירה.

אז בואו, התעניינו והצטרפו למועדון טיולי הזהב, המקום בו תוכלו להכיר חברה בני גילכם, האוהבים לבלות במחירים נוחים ויחד עם זאת מפנקים.

כל שצריך לעשות הוא להסתכל באתר בית גיל הזהב ת"א או לחילופין להתקשר אלינו בטלפון 5507* ולשמוע לאן נצא הפעם לטייל.

 

 

מגזין הזהב