דיור מוגן – לא לעשירים בלבד

טיולים מאורגנים לגיל השלישי

דיור מוגן – לא לעשירים בלבד

 

האם דיור מוגן מתאים רק לעשירים? לא בהכרח! היום יש בשוק היצע רחב מאוד של דיורים מוגנים מכל הסוגים ובכל הרמות, לכן יש היום מגוון של מחירים ומסלולים אשר מאפשרים למעוניינים ליהנות מדיור מוגן היצע רחב ביותר. דיור מוגן מציע לבני הגיל השלישי מעטפת חיים נוחה ובטוחה אשר עונה על צרכים רבים ובעיקרם- הצורך בחברה, פעילויות, תרבות, שירותי רפואה, הסעדה.

 

בית גיל הזהב ת"א, יודע להציע היום אפשרויות תשלום מגוונות החל מתשלום חודשי של 3,400 ₪ לדירת סטודיו במסגרת מסלול פיקדון/ דמי כניסה וכמו כן מסלול שכירות חודשית אשר אינו מחייב בהפקדת הון עצמי ראשוני.

בעבר התפיסה הרווחת הייתה שדיור מוגן הינו מוצר לעשירים בלבד, אולם בשנים האחרונות כאשר המגמה היא ליהנות מרמת חיים גבוהה גם בגיל השלישי ולאפשר מעטפת חיים נוחה ומוגנת, בית גיל הזהב ת"א יודע להציע את השירותים הללו גם לגמלאים אשר אינם בעשירון העליון וגם מעוניינים ליהנות מדיור מוגן איכותי וטוב אשר נמצא בלב תל אביב.

 

מסלולי התשלומים השונים כוללים את מגוון השירותים והתשלומים השונים: ארנונה, חשמל, מים, שירותי רפואה, שירותי אחזקה, פעילויות תרבות ופנאי, בריכה, ועוד…

בנוסף לכך, קיימת מחלקה סיעודית נפרדת ומחלקה תומכת המאפשרת קבלת שירותי תמיכה לדיירים אשר חלה אצלם ירידה תפקודית אולם הם עצמאיים בחלקם.

חשוב לציין שבעקבות כך שקיימים מספר מסלולי כניסה, מוצעים למועמדים הפוטנציאליים מגוון רחב של אפשרויות למצוא את המסלול הנוח להם, שתלוי בהכנסה חודשית קבועה או לחלופין הון ראשוני להשקעה. בדרך כלל תהליך בדיקת דיור מוגן מתאים מתחיל מבדיקה של מספר פרמטרים חיוניים לבדיקה.

 

מה חשוב לבדוק בדיור מוגן ?

 

מיקום הבית – חשוב מאוד שהמיקום יהיה נוח ופרקטי לגמלאי , יהיה קרוב לצירי אוטובוס מרכזיים, לשופר מרכזי, לקופת חולים ובעצם לכל מה שחשוב במהלך חיי השגרה.

 

צוות – מאוד חשוב שצוות העובדים בדיור המוגן יהיה צוות ותיק, צוות מסור אשר ניתן להרגיש את החום והדאגה הניבטת מהם.

 

מוניטין – מאחר והיום יש הרבה דיורים מוגנים וזהו שוק שמאוד התפתח והתרחב, חשוב לבחון את היציבות של הבית, המוניטין הטוב והתחושה שאנו מפקידים את כספנו בידי קבוצה שהוכיחה את עצמה לאורך השנים ויש לה גב כלכלי וחוסן.

 

תרבות ופעילויות – נושא התרבות והפעיליות הינו נושא מאוד מרכזי, בפרט שאנו עוברים לדיור מוגן ומעוניינים "לחיות את החיים", מגוון אפשרויות לחוגים- פיסול, ציור, תכשיטנות, התעמלות, פילאטיס, ועוד. בנוסף יש הרצאות, מכללת השחר, ערבי ריקודים כל שבוע, קבלת שבת, שבתות תרבות ועוד.

 

מבנה הבית – כאשר אנו עוברים לדיור מוגן שוב שההתניידות בתוך הבית תהיה נוחה ונגישה. ישנם דיורים מוגנים עם שטח פנים רחב מאוד, דבר שמקשה על הדייר להתנייד בתוך הבית ואז צריך ללכת הרבה או לחלופין להמתין לבואה של קולנועית אשר מסייעת בניוד ממקום למקום. בבית גיל הזהב ת"א הבית בנוי לגובה עם מעליות רחבות ידיים כך שניתן להגיע לכל מקום בעליה/ירידה במעלית בלבד. גם בקומות ההתניידות היא מאוד נוחה והמרחק של הדירה האחרונה במסדרון, מאוד קרובה למעלית, דבר המאפשר התניידות קלילה ופשוטה בין כל השטחים הציבוריים בבית.

 

מרכז מסחרי – למרגלות הבית שוכן מרכז מסחרי שיש בו ה-כ-ל! מספרה, שופר, חנות ירקות, בית מרקחת, בית קפה וכל מה שצריך. ניתן לצאת מהבית עם עגלת הקניות ולהגיע לשופר ממש בקלות, 2 בנקים מרכזיים נמצאים במרכז ואין שום צורך להתרחק על מנת לקבל את כל השירותים ולבצע את כל הסידורים.

דיור מוגן קשישים

 

הדיור המוגן של בית גיל הזהב תל אביב:

בואו לצפות ביום בחיי דייר בבית גיל הזהב תל אביב, מהקפה של הבוקר ביקור בחדר הכושר או בבריכה ועד ארוחת הצהריים ושלל הפעילויות שיש למקום להציע !

 

 

רוצים לקרוא עוד ? אתם מוזמנים להיכנס על הכתבה שלנו על דיור יוקרתי במרכז תל אביב

מגזין הזהב