שירותי החלמה במחלקה הסיעודית ובדיור התומך

ההבדל בין דמנציה לאלצהיימר

אנחנו נוטים לחשוב שכל החיים אנחנו יכולים להיות עצמאים ולעשות הכל לבד. אך לעיתים, כשמזדקנים, נהיה כבר יותר קשה ובשלב זה אנחנו זקוקים לעוד משהו שיתמוך בנו ויסייע, הן לילדים שמוכנים להקריב הרבה אבל צריכים להתפצל בין הטיפול בילדים שלהם, לעבודה וכמובן לסיוע להורה המזדקן; והן לכם ההורים שכבר לא כל כך פשוט לכם להסתדר לבד.

בדיוק בשביל זה בנינו לכם פה בבית גיל הזהב ת"א מחלקות המתאימות במיוחד למצב זה. בבית גיל הזהב ת"א תוכלו לבוא לאחר ניתוח או לאחר פציעה ולקבל את הסיוע לו אתם זקוקים. הן אם מדובר בסיוע נקודתי ואתם עדיין מסוגלים להיות עצמאים והן כדי לקבל סיוע מלא. ממש כמו בית אבות סיעודי, רק שאצלנו זה יוקרתי יותר!

לכל פנייה יש לנו פתרון!

בבית גיל הזהב ת"א תוכלו למצא פתרון בקומת הדיור מוגן תומך המאפשר לכם ליהנות מאותו סיוע לו אתם זקוקים ועדיין להמשיך לתפקד כחלק מהדיור המוגן. במידה והנכם מתקשים ואינכם עצמאים וזקוקים לסיוע מלא יש לנו מחלקה סיעודית מפנקת שבה תוכלו לקבל את שרותי הפיזיותרפיה לה אתם זקוקים.

שירותי הסיוע ברחצה והלבשה האכלה וכל צורך נוסף שעולה

מידע זה יכול לסייע לכם להתמודד עם השינוי במצב, יחד אתנו עובדי בית גיל הזהב ת"א תוכלו לנסות להשתקם במקום חם, משפחתי ובמיוחד מקום בו יש את כל הכלים על מנת לתת לכם את הסיוע לו אתם זקוקים. כי אתם לא לבד בדרך החדשה הזו ואנחנו מלאי ניסיון ויכולת לתת לכם את הכלים החשובים ביותר לקראת ההחלמה.

מגזין הזהב