מחירי דיור מוגן

מחירי-דיור-מוגן

מהם מחירי דיור מוגן זו שאלה נפוצה מאוד ברשת, דיור מוגן מתאים לאנשים שרוצים איכות חיים וכאלה שמרגישים שהחיים עוד לפניהם ויש להם מה להציע עבורם, אפילו בגיל השלישי. דיור מוגן מציע הרבה יתרונות בתחום שעות הפנאי, הבריאות והחברה, אז מה צריך כדי לחיות בדיור מוגן? על דיור מוגן ומחיריו אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

 

דיור מוגן – מחירים

 

המושג דיור מוגן הפך בשנים האחרונות לשם נרדף לדיור איכותי ויוקרתי, המיועד לגיל השלישי. פעמים רבות ההתלבטות באם לעבור או לא לדיור מוגן לאו דווקא קשורה לעזיבת הדירה הפרטית והסתגלות למרחב חיים חדש, אלא למחירים. מעבר לדיור מוגן כרוך לרוב בהשקעה כלכלית, אך עם התנהלות נכונה, הוא בהחלט אפשרי.
קשה להשוות את החיים בדירה לעומת אלו בדיור המוגן. היצע חברתי ותרבותי עשיר, הופעות והרצאות בתדירות יומיומית, מסיבות מושקעות בכל חג, מגוון חוגים, שלא לדבר על בריכה וחדר כושר, תזונה עשירה ובריאה וצוות רפואי זמין, כל אלה הם רק רשימה חלקית ממה שניתן לקבל בדיור המוגן, יחד עם שקט נפשי כמובן.
אם משווים את ההוצאות בדירה פרטית לאלו של דיור מוגן, רואים שבסופו של דבר ההבדל אינו גדול, אבל הרווח הוא ענק. כי מה שמקבלים בדיור מוגן, לא יסולא בפז מבחינת המגוון, העניין, הדאגה האישית לכל דייר וחיי החברה להם הם זוכים.

 

מחירי דיור מוגן
מחירי דיור מוגן – על דיור מוגן ומחיריו אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

 

מסלולי תשלום בדיור מוגן

המעבר לדיור מוגן הוא בעיקר בחירה באיכות חיים, אך כמובן יש לו גם משמעויות כלכליות, הנוגעות לא רק לדייר עצמו אלא גם לבני משפחתו. לשם כך מוצעים פתרונות מימון שונים של מסלולי תשלום. כך, כאשר יש מספר אפשרויות, קל יותר לקבל החלטה.

 

מסלול בשיטת הפיקדון


מסלול התשלום הנפוץ ביותר בדיור מוגן הוא רכישת הזכאות למגורים בשיטת הפיקדון. הדייר מפקיד באופן חד פעמי פיקדון מופחת ב-3% בשנה ל-12 שנים. במידה והדייר מחליט לעזוב, מוחזרת לו או לבני משפחתו יתרת הפיקדון, בצמוד למדד. הדיירים משלמים גם דמי אחזקה חודשיים בנוסף לפיקדון.

 

מסלול דמי כניסה

 

במסלול זה נדרשת הפקדת פיקדון נמוך, אולם אינו צמוד למדד ונשחק במשך 3 שנים. הדייר משלם דמי אחזקה חודשיים.

 

מסלול ללא פיקדון

 

זהו בעצם מסלול ליסינג, בו אין צורך למכור את הבית כדי לגייס סכום חד פעמי גבוה. במקום הפיקדון משלם הדייר תשלום חודשי ונדרשת הפקדה של 12 חודשי אחזקה.

 

מסלול שנת ניסיון

 

במסלול זה ניתנת לדייר אפשרות לגור בדיור המוגן ללא תשלום הפיקדון, עם תוספת סמלית לדמי האחזקה החודשיים. בתום 6 חודשים, הדייר מפקיד פיקדון חד פעמי. עם הפקדת מלוא הפיקדון, מופחתת התוספת מדמי האחזקה החודשיים.
חשוב לציין כי בכל המסלולים, גובה הפיקדונות ודמי האחזקה הם פועל יוצא של גודל הדירה והתוספות הקיימות בה.

לסיכום, מחיר הדיור המוגן הוא בהחלט עניין שאפשר לעמוד בו, בעיקר עם הכנה מוקדמת נכונה אך גם עם התנהלות כלכלית חכמה בהווה.

 

דיור מוגן בתל אביב מחירים 2024 :

 

רוצים לדעת מה העלות של דיור מוגן בבית גיל הזהב תל אביב ? השאירו לנו את הפרטים שלכם בטופס צור קשר או התקשרו אליינו למספר  *8275 ואנו נעדכן אותכם במחירים והמסולולים הקיימים !

 

מחירי דיור מוגן מחירים

מגזין הזהב