השאירו פרטים
התקשרו

אומנם לא בשרון אבל ממש לא רחוק -בית גיל הזהב ת"א

סבא וסבתא שפתחו עמוד בפייסבוק, סבא שרץ טריאטלון עם הבן והנכד, סבתא שמאכילה אלפי חיילים בכל חודש… סיפורים כאלו ודומים להם, מתפרסמים כל הזמן בתקשורת והם למעשה שיקוף של המציאות (הלא ממש חדשה) של האוכלוסייה המבוגרת בימינו. תוחלת החיים בישראל עלתה משמעותית בעשור האחרון, וכיום היא עומדת על 79.9 לגברים ו-83.6 לנשים בממוצע. זהו כמובן הישג יוצא דופן שמעיד על איכות מערכות הבריאות, אבל היא בעיקר מביאה עמה שינויים התנהגותיים וחברתיים באורך החיים של האוכלוסייה המבוגרת. המבוגרים של היום אוהבים להיות מעודכנים, עסוקים, פעילים חברתית, עסוקים בעשייה תמידית ומרבים לקחת חלק בפעילויות חברתיות המותאמות לצרכיהם. גם בתי הדיור המוגן שינו את פניהם, והם לא רק בית שנותן מענה בריאותי לאוכלוסייה המבוגרת, אלה בית הדואג שלהורים שלנו יהיה טעם ומשמעות לחיים גם בגיל 80 ומעלה.

דיור מוגן לצעירים בני שבעים

דיור מוגן הפך להיות סמל סטטוס לצעירים בני שבעים שרוצים לחיות ולבלות וכל יום לחגוג את החיים מחדש. אצלנו בבית גיל הזהב ת"א, משקיעים רבות בתרבות הפנאי של האוכלוסייה המבוגרת. דיירי בית גיל הזהב ת"א נהנים מהביטחון שבקיום אורח חיים פעיל ועצמאי, זאת תוך הבנה כי שלל אפשרויות הבילוי, התעסוקה והפנאי שמוצעים הם בגדר הכרח ולא מותרות. לצד אלו, וכחלק מהתפיסה הכוללת של החיים בגיל הזהב, בית גיל הזהב ת"א מציע לדייריו שירותי רפואה מתקדמים לאיכות חיים גבוהה, ביניהם גם פתרונות רפואיים לשלל בעיות הרלוונטיות לגיל הזה.

חלק מהמחויבות שלנו כלפי הדיירים, היא להציע להם מגוון פעילויות חברתיות ולאפשר לכל דיירת ודייר לבחור את הפעילות שמתאימה לו ולאופיו. אצלנו יש חוגי התעמלות מלאי צבעים ומנגינות אשר מעוררות בכל דייר ודיירת את הכיף לשיר ולרקוד. חוגי העשרה והרצאות, אשר פותחות את הדעת לנושאי היום יום כמו האקטואליה ולנושאים אחרים אשר נותנים נופך מעורר לטיולים בארץ ובעולם, ללימוד ההיסטוריה של מדינת ישראל אל מול ההיסטוריה של מקומות אחרים. אומנות, ערבי שירה ומוסיקה ושלל אפשרויות מרעננות הכוללות מסיבות, נופשונים ועשייה למען הקהילה.

דיור מוגן – אומנם לא בשרון אבל ממש לא רחוק

בית גיל הזהב ת"א הינו בית דיור מוגן הממוקם בתל אביב בסמוך לפארק יפיפה ולמרכז מסחרי הומה. בית גיל הזהב ת"א הוא הראשון שיישם בישראל את תפיסת הדיור המוגן, המאפשרת לדיירי הבית לנהל אורח חיים עצמאי, פעיל ובטוח. בית גיל הזהב ת"א מעמיד לרשות דייריו צוות מקצועי, דירות מאובזרות ומטופחות, חדר כושר, מרפסת שמש מפנקת, מסעדה נהדרת, הרצאות מגוונות ועוד שפע של פעילויות. בנוסף לכך, בית גיל הזהב ת"א מתגאה בארבעה מועדונים שמיועדים לגיל הזהב – מועדון ריקודי הזהב ,מועדון ברידג' הזהב, מכללת הזהב ומועדון טיולי הזהב, המאפשרים לדיירי הבית להתערות עם גימלאים החיים מחוצה לו. בית גיל הזהב ת"א הוא בית הדיור המוגן ביחיד בישראל המציע שפע רב כל כך של אפשרויות תחת קורת גג אחת.

דיור מוגן תל אביב