השאירו פרטים
התקשרו

לא לעשירים בלבד: 5 דרכים למציאת דיור מוגן איכותי במחיר הוגן

דיור מוגן הוא מתחם מגורים לאנשים בני הגיל השלישי המעוניינים באורח חיים עצמאי, בסביבת מגורים בטוחה ובחברת בני גילם. בדיור מוגן אתם מנהלים את חייכם, יש לכם מגוון אפשרויות אבל אתם מחליטים, בוחרים ועושים מה שטוב ונכון לכם.

במקומות המובילים תוכלו ליהנות מדירה פרטית, בריכה, חדר כושר ולובי מפואר, שיוצרים אווירת מלון דירות יוקרתי. הסביבה עשירה בפעילות חברתית והזדמנויות לקשרים חברתיים חדשים, יחד עם שירותים שונים דוגמת בטחון רפואי צמוד 24/7, שירותי ניקיון, תחזוקה שוטפת ועוד, והכל תחת קורת גג אחת.
נכון שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו מבחינה כלכלית דיור מוגן יוקרתי, אבל בחינה מעמיקה של הנושא מגלה שלא חייבים להגיע עם הון עצמי של מיליוני שקלים או למכור את הדירה. יש בישראל דיור מוגן יוקרתי במרכז הארץ, במחירים שפויים לגמרי, רק צריך לדעת למצוא.

דיור מוגן – לא לעשירים בלבד:

1. תכננו מראש ובצעו מחקר מעמיק
בחרו דיור מוגן שמתאים לצרכים שלכם ושהמחיר שלו ריאלי מבחינתכם. בקרו במקום, ואל תהססו לשוחח עם העובדים והדיירים, לבדוק את המתקנים והפעילויות ולהתרשם מהמקום בשעות שונות וימים שונים בשבוע. אם תבחרו בדיור מוגן שלא מתאים לכם ותחליטו לעבור לדיור אחר תוך זמן קצר, זה יעלה לכם הרבה יותר.

2. בדקו גמישות בתשלום
קיימים מסלולים שונים לדיור מוגן, בחרו בדיור מוגן שמציע מסלול תמחור שמתאים לכם, במיקום שנכון לכם, בתנאים שמתאימים לכם, ועם דמי כניסה ותשלום חודשי יחסית נמוכים. יש מספיק מתחמים כאלה אליהם תוכלו לעבור גם בלי למכור את הדירה.

3. תחליטו מה חשוב לכם
המחיר של דירה בבית דיור מוגן מורכב משני פרמטרים עיקריים: גודל הדירה והמיקום של הבית. אם חשוב לכם לגור במרכז, תוכלו למצוא מקום במרכז עם דירות סטודיו קטנות המאפשרות מחיר נוח, כך שתוכלו למצוא דירת חדר מרווחת, מפוארת ומאובזרת, ולהוזיל את המחיר מבלי להתפשר בדברים שחשובים לכם כמו איכות המקום, המיקום, פעילויות וכדומה.
בכל מקרה, אם חשוב לכם להישאר באיזור תל אביב, קרוב למרכז, לסביבה המוכרת או לילדים והנכדים, חבל לבזבז זמן על ביקור באתרים מרוחקים.

4. ערכים מוספים כחלק מתחשיב העלויות
כאשר מחשבים את העלויות, כדאי להכניס לתחשיב גם את הערכים המוספים שמהווים חלק אינטגרלי ממחיר הדיור המוגן: חוגים, חדר כושר, בריכה, אולם קולנוע, ספריה, אירועי תרבות, טיולים ועוד… פעילויות אלו עולות לא מעט מחוץ למסגרת הדיור המוגן. רק תחשבו כמה עולה לכם היום לקחת את הנכדים לבריכה העירונית…
בנוסף, יש גם שירותים שונים דוגמת שירות רפואי 24/7, ניקיון, תחזוקה שוטפת, שירותי תקשורת, אבטחה וכדומה, שגם אותם חשוב להכניס לטבלת החישוב.

5. בדקו אפשרות לתקופת היכרות
ההחלטה לעזוב את הבית ולעבור לדיור מוגן איננה פשוטה. יש בתי דיור מוגן שמבינים את הדילמה הלא פשוטה בה אתם נמצאים ומאפשרים מגורים לתקופת היכרות, ללא צורך בהפקדת פיקדונות או דמי כניסה. בתקופה זו תוכלו לגור במקום, ולבדוק האם מסגרת של דיור מוגן בכלל היא המסגרת הנכונה עבורכם, וכמובן התאמה של אותו דיור מוגן ספציפי לדרישותיכם.

דיור מוגן אמור לספק לכם תשתית איכותית ונוחה לניהול חיים עצמאיים ועשירים בגיל הזהב. בדיקה ותכנון מראש יסייעו לכם לבחור את הדיור המוגן שמתאים לכם ביותר, במחיר הוגן ובלי לוותר על הדירה שלכם.
רוצים לעבור לדיור מוגן בלי למכור את הדירה?
בית גיל הזהב ת"א הינו מוותיקי הדיור המוגן, האווירה במקום נעימה ומשפחתית ויש מגוון פעילויות תרבות ופנאי.
בואו לגור בדירת סטודיו משופצת, מרווחת ומאובזרת, בתנאים נוחים במיוחד: דמי כניסה של 278,000 ש"ח, תשלום חודשי רק 4,100 ₪.

בבית גיל הזהב ת"א תוכלו ליהנות מכל התמיכה שאתם צריכים, עם כל העצמאות שאתם רוצים!
נשמע מעניין? השאירו פרטים לתיאום פגישת היכרות.

דיור מוגן איכותי