השאירו פרטים
התקשרו

בית גיל הזהב בת"א, מזמינים אתכם לחגוג

דיור מוגן בית גיל הזהב תל אביב מזמין אתכם לחגוג בלב תל אביב, במקום בו לא משעמם לרגע, קרוב למשפחה, לחברים ולכל מה שאתם אוהבים!

5 דברים שבזכותם שווה להיות דייר בבית גיל הזהב תל אביב

1. כי אני לא זז/ה מתל אביב

בית גיל הזהב ת"א ממוקם בתל אביב בצומת הרחובות משה דיין ולה גרדיה הנמצא ממש במרכז תל אביב ועל הגבול של רמת גן וגבעתיים ובכך מאפשר לדיירים ליהנות מיתרונות העיר; 5 דקות מהבימה, 10 דקות מהאופרה, 7 דקות מהקניון וכמובן קרבה למסעדות הכי טובות! ובנוסף תחבורה ציבורית נגישה ונוחה ואפילו חניון גדול שעומד לרשות המבקרים. אני לא זז/ה מתל אביב!

2. בניין אחד ויש בו הכל

בית גיל הזהב תל אביב הינו הדיור המוגן הראשון אשר החדיר את תפיסת העולם הייחודית לאוכלוסית הגיל השלישי להמשיך לנהל חיים פרטיים ועצמאיים בדירה נוחה ומרווחת תוך הנאה מרובה מסביבה תומכת.

הבית גאה להציע לדיירים שפע של גירויים והזדמנויות לניצול מיטבי ונעים של הזמן, בחיי חברה תוססים ומגוון רחב של פעילויות העשרה ופנאי; חוגי יצירה, בריכת שחייה, הרצאות אורח, מועדון הריקודים, מועדון הברידג', משחקי חברה ועוד. הכל קרוב והכל כאן ולכן אני לא זז/ה מתל אביב!

3. הדירות המפוארות והפארק הירוק הצמוד

קיימות 303 יחידות דיור בגדלים שונים וכן שטחי ציבור מפוארים המשרתים את הדיירים הכוללים: לובי, מועדון מפואר וגדול, מסעדה, בית קפה, ספריה, בית קולנוע, חדר מחשבים, בית כנסת, חדר כביסה, חדר טלויזיה, חדר חוגים, חדר הרצאות , מרפסת גן ירוקה ומטופחת ובנוסף פארק וולפסון הירוק הגדול אשר מקיף את הבית. גם ירוק וגם בעיר? אני לא זז/ה מתל אביב!

4. משפחה חמה ואוהבת

בבית גיל הזהב ת"א תמצאו משפחה חמה ואוהבת המאופיינת באוירה ביתית ותומכת, צוות עובדים מסור ומקצועי יעמוד לשירותכם מבוקר עד ערב, הקשר עם הדיירים חם, אישי עם התעניינות מתמדת ואכפתיות אמיתית וכנה. תמיד יש עם מי להתייעץ, מחלקת השירות לדייר אשר מועסקים בה עובדים סוציאליים, עומדת לשירות הדיירים בכל נושא ועניין. מרגיש בבית, נשאר בבית ולא זז/ה מתל אביב!

5. כי גם אני רוצה לרקוד ב"מועדון הזהב" ולפגוש את בני מ"אקס פקטור"

דיור מוגן