השאירו פרטים
התקשרו

כיצד נולד רעיון בית גיל הזהב תל אביב

בעשורים האחרונים במקביל להתפתחות הטכנולוגית ולהתפתחות הרפואית נמצא כי תוחלת החיים אף היא מתארכת ואיתה גם תרבות הפנאי. תרבות הפנאי הפכה להיות נחלת הכלל אבל בעיקר נחלת המבוגרים, הילדים כבר יצאו מהבית, העבודה כבר לא תמיד מספקת ואולי כבר נכנסו לפנסיה והבית נשאר ריק.

לעיתים מתחילים לחוש כי החברים מתמעטים וכי חיי החברה כבר לא כמו שהיו. זו ההזדמנות למצוא חוגים חדשים ופעילויות להעשרה ופיתוח העצמי.

מחשבות אלו הביאו את משפ' רובינשטיין היזמים והבעלים של בית גיל הזהב ת"א לכדי רעיון חדשני והוא יצירת מקום בו האוכלוסייה הבוגרת תוכל לחיות באופן עצמאי בדירות משלהם אך יחד עם זאת הם יהיו מוקפים חברה, סיוע בשעת הצורך בתחומי: רפואה, אחזקה, ניקיון, מזון, שרותי דואר ושאר שירותים שכולנו זקוקים להם.

וכל אלו בבית אחד מרווח, אינטימי, חם ומסביר פנים לדייריו

בשנת 1982 רעיון "דיור מוגן" היה רעיון מהפכני, אם עד כה המסלול היה מעבר מהבית העצמאי לבית אבות שבו החיים מוכתבים באופן מלא. כאן התאפשר לדייר להמשיך לחיות חיים עצמאיים ועדיין לקבל סיוע בשעת הצורך מהעובדים הנמצאים כל הזמן לשרותו. כל זאת מבלי שיאלץ לטפל בנושאים כמו ארנונה, בטוח לאומי, וכערך מוסף הוא מקבל תוכנית תרבות ובידור ענפה, נופשים וטיולים אטרקטיביים, שרות רפואי צמוד, השגחה והגנה פיזית 24 שעות וזה רק על קצה המזלג…..

מהם הפרמטרים החשובים בבחירת דיור מוגן?

 

משפחה!

המשפחה מהווה חלק חשוב מאוד בהחלטה איפה יגור ההורה, הקרבה למקום מגוריהם על מנת שיוכלו לבא לבקר, לסייע בשעת הצורך, שהילדים / נכדים יוכלו להגיע עצמאית גם ללא רכב צמוד.

מיקום

אנשים הרגילים לחיות בעיר עם קצב חיים דינאמי, חיפוש עניין מתמיד ומיקום מרכזי שממנו קל להגיע לכל מקום ירגישו בבית רק במקום שיוכל לתת להם את העצמאות אותה הם מכירים ואוהבים. ולכן מומלץ שיחפשו מקום שייתן להם להרגיש שהם חיים את החיים ולא רק רואים אותם מהצד.

מבנה הבית

ככל שהגיל עולה הנוחות הופכת להיות מעלה יותר ויותר חשובה, אם בעבר יכולנו לרוץ, לטפס מהר במדרגות לאט לאט הדבר נהיה קשה יותר ואז מומלץ לנסות למצוא פתרון אחר, זמין ונוח יותר אשר יאפשר גישה נוחה לכל מה שהבית מציע. ולכן מומלץ בית אחד שהמעבר בו הוא דרך מעליות זמינות ונוחות.

פעילויות

היום להיות בגיל השלישי זה בעצם תחילת חיים, חיים בהם אפשר ליהנות ממגוון רב של אטרקציות: חוגים, הצגות, טיולים, מועדונים,היכרויות, ועוד הרבה מאוד תכנים לפי בחירתם ורצונם. מומלץ כי בעת הבחירה של מקום המגורים החדש לבחון את תוכנית התרבות ולראות אם פעילויות המעניינות אתכם.

מחיר

ידוע שהמחיר הינו חשוב מאוד בבחירת בית, הרי כולנו קנינו לפחות פעם בחיים דירה שבה תכננו לגור, הדירה הזו אמורה לספק לנו את החלומות שלנו, המיקום, הגודל ,היופי ועוד הרבה מאוד אלמנטים חשובים. כך גם הדבר בעת ההגעה לדירה בבית דיור מוגן, גם פה רוכשים דירה המותאמת לצרכים אבל, ישנו הבדל מאוד משמעותי…..

תתקשרו למחלקת המכירות שלנו 1-800-300-801 ותשמעו מהו……

כיצד נולד רעיון בית גיל הזהב תל אביב