השאירו פרטים
התקשרו

טיולים מאורגנים לגיל הזהב

טיולים מאורגנים לגיל הזהב הינם דרך מצויינת עבור בני הגיל השלישי להמשיך וליהנות מהחיים הטובים תחת מעטפת מוגנת, נעימה ומאורגנת. כולנו רוצים להמשיך וליהנות מטיולים מרתקים, חוויות חדשות ולראות מקומות נהדרים בעולם, אבל לא תמיד נוח לנו ואנו רוצים לצאת לטיולים לבד, או לחלופין עם קבוצת אנשים אשר איננו מכירים.

מועדון הזהב לגמלאים של דיור מוגן בית גיל הזהב

זו בדיוק הסיבה שבית גיל הזהב ת"א- דיור מוגן מפעיל את "מועדון הזהב", מועדון הזהב לגמלאים הינו מועדון החיים הטובים שמונה מאות חברים. פעילותו המרכזית של המועדון הינה ערבי הריקודים כל יום רביעי ושבת בשעה 19:30 בהנהגתה של אידה בן עמי, מנהלת המועדון מזה 15 שנים. בערבי ריקודים הללו כולם מגיעים במיטב מחלצותיהם מדי שבוע ורוקדים לצלילי שנות ה-60, צ'ה צ'ה ועוד מגוון סגנונות מוסיקליים. בנוסף לפעילות זו, קיים "מועדון הטיולים שלנו", מועדון הטיולים מארגן טיולים למגוון אתרים ומקומות בארץ ובעולם, בשנה החולפת ביקרנו בים המלח, באילת, בזכרון יעקב ובעוד מגוון אתרים. חלק מהטיולים הינם טיולים לפסטיבלים מובילים בארץ. לדוגמא – יידישיאדה, רומניאדה וכו', וחלק מהטיולים הינם טיולים ייחודיים הכוללים תוכנית ייחודית למועדון שלנו שמוצעת במחירים אטרקטיביים לאדם לבד / בחדר זוגי או בחדרים של שלושה.

השנה , במהלך חודש אוקטובר מתוכנן טיול לספא "פישטאני" בסלובקיה. הטיול ייארך כתשעה ימים ויכלול לינה במלון מפואר ומאובזר, ביקור במבצר "בצקוב", צפייה במופע בלט, מופע פולקלור, ארוחות ברמה גבוהה, ביקור בספא בפישטאני ועוד. הכל מלווה בהדרכה צמודה, התאמה לגיל השלישי וכמובן חברה יוצאת מן הכלל!

כל מי שמעוניין לקבל מידע ופרטים על הטיולים הצפויים מוזמן לפנות לאידה בן עמי לקבלת פרטים והרשמה:054-5942120.

אנחנו יותר ממזמינים אתכם לקחת חלק ב"מועדון הזהב" שלנו, להכיר את האנשים, למצוא בית חם ומסגרת פעילויות ופנאי מלאה וחמה. מלבד זאת, חברי מועדון הזהב זכאים להשתתף בפעילויות ומסיבות לכבוד החגים, ארוחות חג, וכמו כן מגוון פעילויות ייחודיות משתנות.

החשיבות של לשמור על חיי חברה פעילים היא גדולה, נפש בריאה בגוף בריא! יש המון משמעות לזמן הפנוי שלנו, והיכולת לנצלו בעבור פעילויות מעשירות ומהנות. גם אם עדיין לא החלטתם שאתם מעוניינים בדיור מוגן, וכך תוכלו לקבל וליהנות מהמעטפת הזו באופן קבוע ותמידי, ובנוסף לכך לצאת בימי השבוע לבתי קפה, להצגות, לאופרה ולקניון, עדיין יש לכם את ההזדמנות להצטרף למועדון הזהב שלנו ולצאת לטיולים מושקעים וחוויתיים!

טיולים מאורגנים לגיל הזהב