השאירו פרטים
התקשרו

הצוות והמחלקות

דיור מוגן – הצוות שלנו

דיור מוגן - מחלקת הקבלה
מחלקת הקבלה בראשותה של ברוריה אבן הינה הפנים של הבית, המחלקה נותנת מענה 24 שעות ביממה לכל צרכי ובקשות הדיירים. מחלקת הקבלה היא הלב של הבית ותמיד תקבל את כולם בסבר פנים יפות וחיוך אוהב.
מחלקת השירות לדייר
מחלקת השירות לדייר בראשותה של סמדר אלחנן הינה המחלקה האמונה על סיוע בקליטת דיירים חדשים, ליווי צמוד וחם לדיירים בכל הנושאים הרלוונטיים ושמירה על קשר הדוק וחיוני עם המשפחות.
דיור מוגן - מחלקת התרבות
מחלקת תרבות בראשותה של עפרה כרמל אחראית על מערך החוגים והפעילויות המגוונות בבית. מדי יום ומדי סוף שבוע הבית עמוס בפעילויות מגוונות; חוגים, הרצאות, שבתות תרבות, קבלת שבת, ושיתופי פעולה שונים עם הקהילה לבין הדיירים שלנו. אנו גאים להיות בית עם עושר תרבותי ייחודי לנו!
דיור מוגן - מרפאה
המרפאה בראשותה של רחל אברהם פועלת ונותנת שירות לדיירי הבית 24 שעות ביממה על מנת לסייע לדיירים ובני המשפחות בהשלמה לטיפול היום יומי המונחה ע"י רופא המשפחה/רופאת הבית. בכל יום עד השעה 12:00 ניתן להגיע לרופא הבית ולקבל ייעוץ ומענה במגוון נושאים רפואיים .
דיור מוגן - מחלקת האחזקה
מחלקת אחזקה בראשותו של איציק יוסף נותנת מענה בכל נושאי האחזקה והתפעול השונים, סיוע במעבר הדירה, טיפול בנושאי תחזוקת הדירה וכל עניין תפעולי אחר, במקצועיות יעילות מסירות.
דיור מוגן - מחלקת המשק
מחלקת המשק בראשותה של אינה אמונה על נקיון הבית ודירות הדיירים וכמו כן תפעול המכבסה וחדר הגיהוץ לשירות הדיירים. מחלקת המשק אחראית לכך שהבית תמיד מצוחצח ועומד בסטנדרטים של נקיון מהגבוהים שיש.
דיור מוגן - מחלקת מכירות
מחלקת המכירות בראשותה של שלומית אבני הינה המחלקה האחראית על המפגש הראשוני עם הדייר ובני משפחתו, ומהווה תחנה מרכזית מתוך מערך השירות הכולל לדייר ובני משפחתו.
דיור מוגן - שיווק
מחלקת השיווק הינה המחלקה האחראית על שיווק ופרסום הבית, יצירת שיתופי פעולה ייחודיים וקביעת אסטרטגיית ותוכנית השיווק השנתית.
דיור מוגן - מחלקת הכספים
מחלקת הכספים בראשותו של משה קאלו הינה המחלקה המספקת שירות לדיירי הבית ובני משפחותיהם בכל הקשור לנושאים הפיננסיים השונים.