השאירו פרטים
התקשרו

הדבר הגדול הבא בדיור המוגן

חדשות טובות למי שחושב על דיור מוגן

מאת: ישעיהו ששין

 

דירת סטודיו מפוארת ומאובזרת

קומפלט המעניקה תחושת מרחב ובית אמיתי, כל זאת בלב תל-אביב ועכשיו… גם במחיר משתלם במיוחד.
בשנת 2017, מי שמגשים את חלום דירת הסטודיו בלב תל אביב הם דווקא האוכלוסייה היותר מבוגרת. בעוד שהצעירים נאלצים להתפשר על דירות לא מושקעות במחירים גבוהים, להוריהם) או להורי הוריהם) המציאות שונה לגמרי.
עולם הדיור המוגן עובר כיום מהפך: מדירות הכוללות 2-3חדרים קטנים לדירות סטודיו הכוללות חלל אחד גדול המעניק תחושה של מרחב גדול יותר מדירה בת אותו שטח. הדירות הישנות שופצו ועוצבו מחדש תוך התאמה לכל צרכיי הדייר בדיור המוגן. את הדירה מקבלים מרוהטת ומאובזרת קומפלט עם כל המכשירים החשמליים, כולל טלוויזיית 50 אינץ׳, כך שניתן פשוט להיכנס ולגור ללא כל כאבי הראש שבהעברת דירה ורכישת רהיטים ומכשירים.

חיי חברה ללא הפסקה

תל אביב כבר אמרנו? מיקום הדיור המוגן של בית גיל הזהב, במרכז תל אביב, מאפשר להגיע תוך זמן קצר לכל מוקדי העניין והבילוי בעיר באמצעות קווי אוטובוס הממוקמים ממש בפתח הבית. המיקום בקרבת צירי התנועה המרכזיים מאפשר לאורחים להגיע בקלות ובמהירות.
בבית עצמו מתקיימים חיי חברה תוססים הכוללים מועדון ריקודים, הרצאות, מסיבות, טיולים ומגוון של חוגי מוסיקה, התעמלות, קולנוע, תיאטרון ויצירה.

כל מה שצריך במרחק נגיעה

כאשר יוצאים מבית גיל הזהב ת״א נכנסים למרכז מסחרי השוכן ממש מתחת לבית )כך שאפשר לצאת לקניות גם ביום גשום מבלי להירטב…). במרכז ניתן למצוא כל מה שצריך, מבנק וסופרמרקט ועד לבית מרקחת ומספרה.
אם הולכים עוד קצת ניתן ליהנות מפארק ירוק ורחב ידיים בו ניתן לעשות הליכות, לשחק עם הנכדים ואף לשחות בבריכה האולימפית הנמצאת בקצה הפארק ואליה מגיעים בהסעות מסודרות.

העיקר הבריאות

מעבר לחיים הטובים, צריך כמובן גם לשמור על הבריאות. בבית גיל הזהב ת״א פועלת מרפאה ללא הפסקה, 24/7. בנוסף, קיימת קומת דיור תומך וגם מחלקה סיעודית שנותנת מענה לדיירים שמצבם התדרדר וזקוקים להשגחה סיעודית.

 

לפרטים נוספים:
1-800-300-801 או 054-6300888
www.golden-house.co.il