השאירו פרטים
התקשרו

חוויות דיירי בית גיל הזהב ת"א

בית גיל הזהב ת"א נוסד ב-1982 ומאז ועד היום הוא מהווה בית חם למגוון רחב של דיירים וסיפורי חיים.

כחלק מהרצון שלנו לחשוף בפניכם את ההווי הנעים בבית, את האווירה החמה והמשפחתית את הצוות שאנו כה מתפארים בו ביקשנו מדיירי הבית לכתוב מספר מילים על אחת מהחוויות שהם חוו מהרגע בו הפכו לדיירי קבע בבית גיל הזהב ת"א

חרמונה והמשפחה במסיבת פתיחת שנת 2016

אני מאוד אוהבת את הבית, את הפעילויות השונות, את העובדה שאפשר להזמין את המשפחה והחברים מבחוץ ולהנות עם כולם ביחד!

שרה מזרחי וישעיהו גרדוס

שאומרים שלאהבה אין גיל כנראה שהתכוונו לשרה מזרחי וישעיהו גרדוס, דיירים בבית גיל הזהב ת"א שהכירו ונפגשו כאן בבית ומוכיחים לכולם שגם בגיל הזהב אפשר להרגיש פרפרים בבטן כמו בגיל הנעורים! שרה מזרחי: יום אחד הגיעה דייר חדש, ממש לא מזמן לפני פחות משנה, והוא היה נראה שקט ומופנם אז הזמנו אותו לקבוצת הקלפים שלנו שישחק איתנו. מהר מאוד הוא השתלב בקבוצה, ויום אחד הוא התקשר אלי, אני חושבת שזה היה בשבת בבוקר ואמר שאני מוצאת חן בעיניו והיה שמח שנהיה חברים. הסברתי לו שאני לא כל כך מעוניינת אבל בשמחה אסכים להתלוות אליו לכל מיני פעילויות. ואז באמת התחלנו לעשות כל מיני דברים יחד, לצאת למקומות, לשחק קלפים, ומפה לשם נהייתה אהבה!

עדה סובול והנכד.

עדה : אני מאוד אוהבת את החיים בבית גיל הזהב ת"א, אחרי שהתבשלתי עם עצמי רבות לגבי ההחלטה לעבור אני כל הזמן חושבת שחבל שלא עשיתי זאת אפילו יותר מוקדם , החיים שלי השתפרו, אני נהנית מהפעילויות, מהחברה ומהצוות הנעים של הבית.