תמיכה מושלמת – דיור מוגן תומך בבית גיל הזהב ת"א

בבית גיל הזהב ת"א, סל שירותי תמיכה במסגרת חיים עצמאית, בתוספת תמיכה מלאה בצרכים ספציפיים של הדיירים. תפיסתנו היא שאדם צריך ליהנות ממסגרת שמתאימה לחייו באופן מלא ושלם; אם הדייר יכול לקיים חיים עצמאיים עם תמיכה נקודתית, יש עדיפות לכך על פני מסגרת סיעודית. לפיכך, הקמנו מסגרת שתאפשר הנאה מכל העולמות – כל התמיכה שצריכים יחד עם כל העצמאות שרוצים.

למי מתאים דיור מוגן תומך?

1. סל שירותי תמיכה המתאים לדיירים שזקוקים לסיוע ותמיכה בביצוען של פעולות יומיומיות, אך עם זאת הם מעוניינים ומסוגלים לשמור על מסגרת חיים עצמאית, בדירה פרטית.

2. לדיירים שנמצאים בתקופת החלמה לאחר שחרורם מבית חולים וזקוקים לתמיכה זמנית בביצוע פעולות יומיומיות

לכל דייר מותאמת תכנית שירותי תמיכה אישיים לכל שעות היממה עם עזרה ומעקב רפואי צמודים. הדיירים נהנים מכל שירותי הנוחות שבית גיל הזהב ת"א מציע – רפואה, תזונה, ניקיון, אחזקה, ייעוץ סוציאלי, כביסה, דואר, פיזיותרפיה, ייעוץ וליווי של דיאטנית, טיפוח ויופי.

הדיירים בדיור התומך משתתפים במגוון הפעילויות שמתקיימות בבית גיל הזהב ת"א – חוגים ופעילויות חברתיות, אירועים חגיגיים ופעילויות התעמלות לטיפוח היציבה ולחיזוק השרירים.

בית גיל הזהב ת"א – סביבת מגורים מושלמת

הבית מציע את כל השירותים תחת קורת גג אחת, ממוקם באזור מרכזי בת"א, בציר עם נגישות קלה לגבעתיים ורמת גן. באזור המסחרי הצמוד לבניין יש סופרמרקט, בנקים ובית מרקחת; הסביבה משופעת בתחבורה ציבורית נגישה וזמינה.

בית גיל הזהב ת"א – הבית שמעניק לכם את סביבת המגורים המיטבית!

 

דיור מוגן תומך דיור מוגן תומך