דיור מוגן יוקרתי

בבית גיל הזהב ת"א קיימות 300 יחידות דיור מוגן יוקרתי בגדלים שונים כשכל יחידת דיור פונה לאחד מששה כיווני נוף שונים.

בעת הכניסה תוכלו לבחור אם ברצונכם להשקיף ליפו העתיקה, לת"א התוססת או לפארק וולפסון בטבע הירוק.

מתוך שלושה סוגים של יחידות דיור ניתן לבחור את הדירה המתאימה ביותר לדרישות ולרצונות שלכם. כל אחת מיחידות הדיור המוגן הינה מפוארת ומרווחת. כל יחידה מוארת ביום ע"י אור מלטף הבוקע מחלון גדול המשקיף לנוף הסביבה.

יחידות הדיור המוגן מצוידות במטבח חדש ומודרני, בחדר שירותים עם מקלחת (אמבטיה ומקלחת ביחידות הגדולות), בארונות קיר חדשים במיזוג אוויר, בקו טלפון פרטי ובמערכת אינטרקום המקשרת את הדייר מיידית לקבלה. את יחידות הדיור המוגן יוקרתי אתם יכולים לרהט בריהוט האהוב והמוכר לכם ולמעשה תרגישו בבית החל מהיום הראשון.

דיור מוגן יוקרתי בתל אביב

לאחר שנים כה רבות בדירתכם וההרגל למקום מגוריכם, ההחלטה לעבור דירה הנה קשה ביותר ועוד יותר מכך לעבור לדיור מוגן יוקרתי. על מנת להקל על קבלת החלטה ולוודא כי כל מה שרציתם אכן נמצא – בית גיל הזהב ת"א מציע לכם את האפשרות להיכנס ללא כל התחייבות מוקדמת וללא הצורך בהפקדה של פיקדונות או סכומי כסף כלשהם.

כשהמטרה היא לתת לכם לחוות את הנוחות, ההנאה, החברה וכל מה ש דיור מוגן יכול להציע ובפרט מה שבית גיל הזהב ת"א מציע לכם.

למה שלא תנסו אותנו?


בכדי להקל על כניסתכם לבית גיל הזהב ת"א, מתאפשר לכם להיכנס לדירה מרוהטת באופן מלא בריהוט חדש ומודרני (ומה עם הבית שלכם? השאירו את זה לחברת ניהול נכסים לגיל הזהב).

כל שעליכם לעשות הוא להביא מזוודה עם בגדים ולנפוש כמו בבית מלון לתקופה של עד 3 חודשים.

מיד עם כניסתכם לבית גיל הזהב ת"א תחושו באווירה המיוחדת והביתית העוטפת אתכם. בכל מקום יקבלו את פניכם באדיבות ובסבר פנים יפות, יברכו אתכם בברכת דייר חדש וישאלו לשלומכם. צוות מיוחד יעזור בקליטתכם הטובה והמהירה למשפחת בית גיל הזהב ת"א. צוות הקליטה יתמוך בכם לאורך כל הדרך על ידי עזרה ממשית בהכרת הבית, אורחותיו, דייריו הצוות וכמובן מגוון הפעילויות התרבותיות.

הצוות המיוחד ידאג להכיר לכם חברים חדשים, לשתף אתכם בפעילויות לפי בקשתכם כשהכל מתבצע תוך תשומת לב אישית עם הרבה חום ואהבה .העבודה המסורה של הצוות תקל עליכם את המעבר מהבית הישן אל הבית החדש ללא קשיים מיותרים ובהנאה מרובה.

לקביעת פגישת היכרות חייגו עכשיו: 1800-300-801

דיור מוגן יוקרתי