השאירו פרטים
התקשרו

בית דיור מוגן בתל אביב

עם השנים, כאשר הילדים מתרחקים מבית ילדותם לאיזור המרכז ומקימים שם את משפחותיהם, עולה הצורך להתקרב אליהם ואל משפחותיהם, ולכן אנו מתחילים לחפש אלטרנטיבות באיזור המרכז.

מדוע דיור מוגן בתל אביב ולא השכרת דירה?

מצד אחד יש באפשרותנו את היכולת להשכיר דירה בתל אביב ומצד שני אם אנו כבר מבצעים מהלך של מעבר, ייתכן שכדאי לנו לבצע את המעבר אל דיור מוגן מאחר ואנו מבינים שהצרכים שלנו כבני הגיל השלישי משתנים ובבית דיור מוגן קיימת מעטפת חיים מאוד נוחה ומותאמת.

בתי דיור מוגן בעיר תל אביב מאוד מצומצמים, מלבד בית גיל הזהב ת"א יש אולי עוד שני דיורים מוגנים בלבד כאשר אחד מהם פונה לעשירון העליון ואחר נקרא בית הורים.

דיור מוגן איכותי דואג גם לחיי התרבות

מעבר למעטפת החיים בבית, בחיים בתל אביב מאפשרים לדיירים בבית ליהנות מחיי תרבות עשירים: יוצאים להצגות , בתי קפה, וכל מה שיש לעיר להציע.
מלבד זאת, לאוהבי הים, יש אפשרות להגיע לים בנסיעה של 10 דקות הן בתחבורה ציבורית והן במונית.

מיקום מעולה

בנוסף לכך, יש את המרכז המסחרי שנמצא ממש מתחת לבית וניתן למצוא בו הכל- שופרסל, מספרה, בנקים, חנות בגדים , בית מרקחת וכל מה שצריך.
חשוב מאוד לציין, שהבית נמצא במיקום אסטרטגי ולכן הגישה אליו מאוד נוחה, אם זה בתחבורה ציבורית ואם זה ברכב פרטי. יש חנייה בבית וגם מגרש חנייה גדול ורחב ליד שופרסל "מגה". מה שמאפשר לילידים / נכדים להגיע לבקר בנוחות וביעילות.

לסיכום,

החיים בתל אביב, במרכז הארץ מתאימים מאוד למי שאוהב את האוירה התוססת של תל אביב, למי שגדל וחי בעיר ולא מוכן להתרחק ממנה, וגם למי שמעולם לא גר בעיר אבל בבגרותו רוצה לטעום מהחיים בעיר ללא הפסקה!

להישאר בבית או לעבור לדיור מוגן?